категорії: репортаж

Літературні читання твору Ґотфріда Авґуста Бьорґера «Дивовижні пригоди барона фон Мюнхгавзена, розказані ним самим»

теґи: "Дивовижні пригоди барона фон Мюнхгавзена, "Дім книги", видавництво «Навчальна книга – Богдан», розказані ним самим"

Нещодавно у «Домі книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) відбулися літературні читання твору Ґотфріда Авґуста Бьорґера «Дивовижні пригоди барона фон Мюнхгавзена, розказані ним самим».

   Гості книгарні, учні Тернопільської ЗОШ № 13, дізналися, кого називали баронами у давнину, зрозуміли, ким був у реальному житті барон фон Мюнхавзен та для кого він розповідав свої неймовірні пригоди. Хоча маленькі читачі у Мюнхавзена не повірили, та назвали його неабияким фантазером. Вони з радістю й цікавістю послухали історії про те, як цей загадковий шукач пригод полював на оленя, озброївшись рушницею, зарядженою вишневими кісточками; втратив свій гардероб через те, що туди потрапив скажений сюртук; здійснив розвідку в турецькому таборі, літаючи на гарматному ядрі, а потрапивши у полон до турецького султана, опинився аж на Місяці.

   Діти сміялися над витівками незвичного барона та захоплювалися його завзятістю й оптимізмом. Зрештою, школярі вирішили допомогти барону фон Мюнхавзену повернутися додому, запропонувавши для цього кілька власних вигаданих історій. Завершивши твір по-своєму, школярі впевнилися, що барон фон Мюнхавзен справді потрапить на Землю та буде у безпеці.