категорії: стаття

Літературні читання книги Елеонор Портер «Полліанна»

теґи: "Дім книги", "Полліанна", Елеонор Портер, видавництво «Навчальна книга – Богдан»

5 жовтня у «Домі книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19) відбулися літературні читання книги Елеонор Портер «Полліанна». Учні 4-В класу Тернопільської ЗОШ № 6 розпочали знайомство з відомим твором із веселої й кумедної гри − пошуку радощів у неприємних ситуаціях. Школярі допомагали один одному знайти щось хороше, веселе у речах, які не подобаються чи відлякують. Саме у цю гру навчала грати Полліанна, головна героїня однойменної книги американської письменниці Е. Портер.

   Опанувавши «мову радості й щастя», діти також ознайомилися із нелегкою долею маленької сирітки Поліанни, довідалися, які нелегкі випробування трапилися на її життєвому шляху. Школярі щиро співчували дівчинці, коли та потрапила під колеса автомобіля та покалічилися. Маленькі гості книгарні намалювали подарунки для книжкової героїні, уявляючи, як би вони могли втішити її, повернути інтерес і любов до світу.

   На завершення зустрічі діти отримали невеличкі подарунки на згадку про героїню книги, з якою щойно познайомилися. До речі, в романі Полліанна одужала! Повернутися до повноцінного радісного життя їй допомогли друзі.

 

 

 

 

 

]