категорії: стаття

Серія книг "Чарівник Земномор’я"

теґи: "Дім книги", видавництво «Навчальна книга – Богдан», Книги

Гадаєте, талант – це завжди запорука успіху? Помиляєтеся! Виявляється, потрібно знати, як ним користуватися. А що трапиться, якщо цього не вміти? Читайте чотирилогію відомої американської письменниці Урсули Ле Ґуїн – і обов’язково довідаєтеся.

    Сторінки книги ведуть нас у невидимий для сторонніх дивовижний край Земномор’я, де ще й досі панує магія, живуть чарівники і дракони. А серед містичної землі – майже непомітний острів Ґонт, на якому і розпочалася давня легенда, беручи свій початок із хатини шестирічного Д’юні, сина місцевого коваля. Хлопчик наділений незвичайним даром: він – чарівник! Його чарівницька могутність навіть зараз може зрівнятися з уміннями дорослого чарівника. Він уже розмовляє з тваринами й птахами, розпізнає і зцілює різні недуги, захищає рідне селище від ворожого нападу. Самовпевненість хлопця зростає разом із його силою. Одного разу він навіть порушує чарівницьке табу недоторканного кордону між світом людей та тих, хто вже відійшов у вічність, та випускає у нашу дійсність потойбічну, жорстоку, незвідану почвару – Тінь. Через таку забавку загинув наставник хлопчика… Тінь стає переслідувачем Д’юні, то наближаючись, то віддаляючись від нього, але безперервно стежачи за ним. Заручник свого таланту, юнак Д’юні, стає лицарем світла, Повелителем драконів, Архімагом, безстрашним захисником слабких та невтомним мандрівником по найцікавіших місцях нашої планети. Він пізнає основу основ усіх чарів – таємницю істинного імені всього живого, яка дозволяє вершити свою волю.

    Круговерть пригод на межі вимірів, світів і континентів, часу і простору. Боротьба світла з темрявою, істини з оманою, щирості з лицемірством. Гіркота досвіду, здобутого на власних помилках, та невимовна радість перемоги над ворогами та над самим собою. Школа життя і наука бути щасливим. І вишукана вуаль чарів, магії та містики. І сила кохання, яке спалахує через довгі роки. Саме така атмосфера циклу книг «Чарівник Земномор’я». А ким же насправді виявиться Тінь, і чи вдасться Д’юні-Яструбу-Геду здолати її, читайте і довідаєтеся. Чотири найкарколомніші події з життя головного персонажа зібрані у чотирьох невеликих за обсягом книгах-повістях, які швидко й легко читатимуться школярами різного віку та стануть надбанням кожної сучасної домашньої бібліотеки.


Книга четверта. Техану Книга третя. Останній берег Книга друга. Гробниці Атуану
  Книга перша. Чарівник Земномор’я
      

Докладніше про книги – тут http://www.bohdan-books.com/catalog/series/104/