категорії: стаття

Столиця чекає на “День Кіплінґа”

теґи: Редьярд Кіплінґ, видавництво «Навчальна книга – Богдан»

13 квітня у Києві відбудуться заходи, присвячені життю та творчості видатного англійського письменника.

12.00 Книгарня Є, вул. Лисенка, 3 (дитячий захід)

14.00 Музей літератури, вул. Богдана Хмельницького, 11 (доросла презентація)

Презентація серії книг Р. Кіплінґа видавництва «Навчальна книга – Богдан»: «Межичасся» (поезії), «Такі Собі Казки», «Легенди з Книги Джунґлів». Представляє директор видавництва Богдан Євгенович Будний.

Презентація нової книги серії – «Казки на всі смаки». Представляє перекладач Володимир Чернишенко. До цієї книги увійшли маловідомі оповідання та казки Р. Кіплінґа для дітей. Ці історії, які зрідка публікувалися раніше, а то й не перекладалися взагалі, написано знайомим з дитинства стилем оповіді англійського письменника. Деякі з них беруть початок у світі «Таких собі казок», інші – знайомлять нас зі старою Англією, де півжиття прожив автор з родиною. Усі ці казки оздоблені світлинами місць, пов’язаних з життям та творчістю письменника, та детальними їх описами. Читаючи цю книгу, ви не лише познайомитеся з унікальними історіями, але й дізнаєтеся більше про самого Кіплінґа!

Розмальовування ілюстрацій до книг Кіплінґа, вигадування абетки з Теґумаєм Бопсулаєм під супровід справжніх неолітичних барабанів (Експериментальна група «Оверграунд» Університету ефективного розвитку, керівник – психолог Віра Шевченко, віце-президент одеської асоціації з раннього розвитку дітей).

Музичний концерт за творами Р. Кіплінґа – пісні на слова видатного англійця виконують:  Світлана Коробочкіна, Лесь Лелека, Атанайя, Кирило Булкін (актор, бард, теле-радіоведучий) та Сергій Василюк (лідер рок-гурту «Тінь Сонця»).

Представлення нових проектів – видання книг Кіплінґа «Кім» та «Сталкі та його компанія», представляють перекладачі Юлія Джугастрянська (книжковий експерт, перекладознавець), Сергій Стець, Богдан Стасюк. Про тонкощі перекладу та місце творів у спадщині письменника.